Trwin Canlı Destek

Trwin canlı destek bölümü 7/24 çalışmaya devam ediyor. Sitemiz üzerinden güncel site adresine giriş yaptıktan sonra sağ alt bölümde bunu görebilirsiniz. Site ile ilgili problemlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi sadece canlı destek üzerinden değil diğer alternatif kanallardan da iletebilirsiniz. Trwin canlı destek ekibine ulaşmak artık sanıldığından daha kolay.

Trwin canlı destek konusunda markalaşmış bir firmadır. Bünyesinde bulunan canlı destek ekibi çok sıkı bir eğitimden geçmektedir. Bu eğitimin sonrasında yapılan mülakatı geçen kişiler canlı destek olmaya hak kazanıyor. Profesyonel ekibe sadece site üzerinden değil Telegram ve Whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Trwin canlı destek hattı yapılan şikayetleri de incelemektedir. İnsan kaynakları ekibi sadece site içi problemleri değil karşılaştığınız tüm problemleri yakından inceler. Karşılaştığınız problemleri aşağıda yer alan mail üzerinden gönderebilirsiniz.

Trwin Whatsapp Destek Hattı

Trwin Whatsapp destek hattı en yeni verilen hizmettir. Artık açılan her bahis sitesi müşterilerine whatsapp destek hizmeti vermektedir. Canlı destek ekibinin yetişemediği konulara burada daha hızlı çözüm üretilmektedir. Whatsapp hattı canlı destek hattına göre avantajlı konumdadır. Çünkü siteler BTK erişim engeli ile karşılaştıklarında Whatsapp burada bize destek çıkmakta çok daha üstün konumdadır. Hemen mesaj atmamız mümkün olmaktadır.

Whatsapp ile iletişim şuan sadece VIP müşterilere özeldir. Trwin giriş bağlantınız üzerinden siteye giriş yaptıktan sonra canlı destek ekibine whatsapp iletişimi mutlaka sorunuz. Eğer VIP üye statüsünde bulunuyorsanız size yardımcı olacaklardır.